Sport

RYBNICKIE KLUBY SPORTOWE

SKONTAKTUJ SIĘ Z KLUBEM I ZACZNIJ TRENOWAĆ ULUBIONĄ DYSCYPLINĘ


KOSZYKÓWKA MĘSKA

Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik

Władze klubu: Dawid Tomanek – prezes, Łukasz Szymik – wiceprezes, Grzegorz Adamczyk – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Grzegorz Adamczyk, Adam Białdyga, Stanisław Grabiec, Jakub Krakowczyk, Łukasz Szymik, Tomasz Sosna (wszyscy trenerzy II klasy).
Baza sportowa: hala ZSE-U Rybnik ul. Św. Józefa, sala MOSiR ul. Powstańców Śl. 40.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KOSZYKÓWKA ŻEŃSKA

RMKS Rybnik – sekcja koszykówki żeńskiej

Władze klubu: Krystian Fajkis – prezes, Antoni Jakimczuk – wiceprezes, Arkadiusz Skowron – sekretarz zarządu Rafał Tymusz – członek zarządu, , Aleksander Wypiór – członek zarządu, Marcin Troszka – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Iwona Szymik, Marcin Troszka, Grzegorz Korzeń, (wszyscy trenerzy II klasy), Beata Kras (instruktor).
Baza sportowa: hala MOSiR Rybnik ul. Jastrzębska 3b, SP 5 ul. Różańskiego 14a.
TRENINGI I NABORY: trzy razy w tygodniu z poszczególnymi rocznikami.
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


LEKKOATLETYKA

RMKS Rybnik – sekcja lekkoatletyczna

Władze klubu: Krystian Fajkis – prezes, Antoni Jakimczuk – wiceprezes, Arkadiusz Skowron – sekretarz zarządu Rafał Tymusz – członek zarządu, , Aleksander Wypiór – członek zarządu, Marcin Troszka – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Aleksander Wypiór, Dorota Fojcik (trenerzy PLZA II klasy), Michał Sitarski, Czesław Mojżysz (instruktorzy PZLA), Grzegorz Marciak (szkolenie dzieci 7-10 lat).
Baza sportowa: Stadion LA MOSiR, Rybnik ul. Gliwicka 72, SP 9 ul. Cmentarna 1, SP 5 ul. Różańskiego 14A.
TRENINGI I NABORY: od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 13.00
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


TL ROW Rybnik

Władze klubu: Michał Olszar – prezes, Maciej Ciepłak – wiceprezes, Lesław Warmiński – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Michał Olszar (trener PZLA), Maciej Ciepłak, Marcin Ciepłak (instruktorzy PZLA), Radosław Kasprzak (wolontariusz, trener PZLA), Dawid Malina (Inżynieria Biegania / wolontariusz).
Baza sportowa: stadion LA MOSiR Rybnik ul. Gliwicka 72.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


PŁYWANIE

RMKS Rybnik – sekcja pływacka

Władze klubu: Krystian Fajkis – prezes, Antoni Jakimczuk – wiceprezes, Arkadiusz Skowron – sekretarz zarządu, Rafał Tymusz – członek zarządu, Aleksander Wypiór – członek zarządu, Marcin Troszka – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Mirosław Kubis, Piotr Androsz, Rafał Tymusz (wszyscy: trener II klasy).
Baza sportowa: pływalnia MOSiR, Rybnik ul. Powstańców Śląskich 40/42.
TRENINGI I NABORY: od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


JUDO 

KS „Kejza Team” Rybnik

Władze klubu: Artur Kejza – prezes, Michał Rzeszutek – wiceprezes, Katarzyna Kejza – Sekretarz.
Sztab szkoleniowy: Artur Kejza (trener judo I klasy / 5 dan), Zuzanna Komarek (trener judo II klasy / 1 dan),  Przemysław Frysztacki, Michał Rzeszutek (obaj trener judo / 1 dan), Daniel Kejza (trener judo / 1 dan)
Baza sportowa: pawilon judo przy ul. Grunwaldzkiej 46, 44-210 Rybnik
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie, tel. 575 510 005.
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


Polonia Rybnik

Władze klubu: Juliusz Kowalczyk – prezes zarządu, Eugeniusz Perenc – wiceprezes zarządu, Krzysztof Widuch – wiceprezes zarządu, Rafał Kowalczyk – członek zarządu, Ewelina Rogalka – członek zarządu, Jarzy Lazar – przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Przemysław Smołka – członek Komisji Rewizyjnej.
Sztab szkoleniowy: Paweł Zagrodnik (trener judo klasy mistrzowskiej), Rafał Kowalczyk, Krzysztof Mika, Ewelina Rogalka, Przemysław Smołka, (wszyscy trenerzy II klasy), Paweł Honisch, Dawid Janas (obaj instruktorzy judo), Rafał Kowalczyk junior, Juliusz Kowalczyk (trenerzy III klasy).
Baza sportowa: pawilon sportowy judo i szermierki MOSiR ul. Powstańców Śl. 42, Zespół Szkół nr 3 ul. Orzepowicka 15a, SP nr 22 ul. Boczna 17, SP nr 36 ul. Sztolniowa 29b.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


BOKS

RMKS Rybnik – sekcja bokserska

Władze klubu: Krystian Fajkis – prezes, Antoni Jakimczuk – wiceprezes, Arkadiusz Skowron – sekretarz zarządu Rafał Tymusz – członek zarządu, , Aleksander Wypiór – członek zarządu, Marcin Troszka – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Anatoli Jakimczuk, Zbigniew Gąsiorowski, Michał Szpot, Paweł Masternak (instruktorzy).
Baza sportowa: hala MOSiR, Rybnik ul. Jastrzębska 3b.
TRENINGI I NABORY: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach od 16.00 do 20.00, w soboty od 14.00 do 16.00
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


SZERMIERKA

RMKS Rybnik – sekcja szermiercza

Władze klubu: Krystian Fajkis – prezes, Antoni Jakimczuk – wiceprezes, Arkadiusz Skowron – sekretarz zarządu Rafał Tymusz – członek zarządu, , Aleksander Wypiór – członek zarządu, Marcin Troszka – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Krystian Fajkis, Artur Fajkis (trenerzy I klasy), Maciej Gryt, Przemysław Trzepizur, Krystian Fajkis jr (instruktorzy).
Baza sportowa: sala szermiercza MOSiR, Rybnik ul. Powstańców Śląskich 40/42, SP 29 ul. KEN 29.
TRENINGI I NABORY: od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 do 20.00
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


PIŁKA NOŻNA KOBIET

TS ROW Rybnik

Władze klubu: Tomasz Kieczka – prezes
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Klonek, Adrian Cioch (obaj UEFA A), Mariusz Adaszek (UEFA B), Tomasz Kieczka, Maja Stopka, Edyta Botor, Stanislava Liskova, Petra Zdechovanova (wszyscy UEFA C)
Baza sportowa: boisko MOSiR, Rybnik ul. Za Torem, boisko MOSiR Rybnik-Kamień
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


TENIS ZIEMNY

KS Rybnickie Towarzystwo Tenisowe

Władze klubu: Natalia Lajdamik – prezes, Damian Podleśny – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Łukasz Lajdamik, Mateusz Miczek (obaj trenerzy szkolenia podstawowego PZT i ITF), Rafał Mazurek, Katarzyna Kuchcińska (instruktorzy).
Baza sportowa: korty tenisowe: ul. Podmiejska (4 korty), ul. Małachowskiego 145 (2 korty), ul. Cisowa 2 (2 korty), hala tenisowa Wodzisław Śląski ul. Bogumińska 1.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


BASEBALL

KS „Silesia” Rybnik

Władze klubu: Grzegorz Mularczyk – prezes, Krzysztof Sobik – skarbnik, Wojciech Dudek – sekretarz, Henryk Rojek – wiceprezes, Przemysław Mularczyk, Artur Szymura, Mariusz Paprocki – członkowie
Sztab szkoleniowy: Stanisław Smołka (trener), Ryoma Watanabe, Grzegorz Mularczyk, Henryk Rojek, Marek Setla, Przemysław Mularczyk, Szymon Garus, Mateusz Benisz (instruktorzy).
Baza sportowa: boisko baseballowe, Rybnik ul. Partyzantów
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie, tel. 502 049 733
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


MINIŻUŻEL

Młodzieżowy Klub Miniżużlowy „Rybki” Rybnik

Władze klubu: Radosław Kalyciok – prezes, Paweł Gaszka – wiceprezes, Dariusz Przeliorz – skarbnik, Kamil Zasada – sekretarz, Ferdynand Ludwiczak – członek zarządu
Sztab szkoleniowy: Antoni Skupień (instruktor sportu żużlowego)
Baza sportowa: stadion miniżużlowy, Rybnik ul. Pod Hałdą 37A.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


ŻEGLARSTWO

TS „Kuźnia” Rybnik – sekcja żeglarska

Władze klubu: Małgorzata Wójcik – prezes zarządu, Mirosław Białowąs – członek zarządu, Mirosław Małek - członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Agata Mrugalska, Jacek Błaszczyk, Mirosław Małek, szkolenie w klasach sportowych: Wojciech Szymczak, Beniamin Piksa
Baza sportowa: przystań jachtowa ul. Rudzka 394.
TRENINGI i NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


SIATKÓWKA MĘŻCZYZN

TS „Volley” Rybnik

Władze klubu: Roman Pinoczek – prezes, Lech Kowalski – wiceprezes ds. wyszkolenia.
Sztab szkoleniowy: Dawid Hołda (trener II klasy),Wojciech Kasperski (trener II klasy), Lech Kowalski (trener klasy mistrzowskiej), Danuta Kaszyca (instruktor piłki siatkowej), Roman Pinoczek (instruktor piłki siatkowej), Jacek Warachim (trener przygotowania motorycznego).
Baza sportowa: hala, boiska piaskowe Zespołu Szkół Sportowych ul. Grunwaldzka 18, boiska piaskowe przy ZSS.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


SIATKÓWKA KOBIET

UKS „Jedynka” Rybnik

Władze klubu: Stefan Adamczyk – prezes, Leszek Kurpanik – wiceprezes, Piotr Ptaszyński – wiceprezes, Antoni Adamczyk, Jerzy Lazar, Damian Skorupa, Wiesław Kunecki, Katarzyna Piecha – członkowie zarządu.
Sztab szkoleniowy: Antoni Adamczyk, Iwona Krótki (trenerzy II klasy), Michalina Cichecka, Stefan Adamczyk, Magdalena Pachucka, Lucyna Tkocz (wszyscy: instruktorzy).
Baza sportowa: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 9 ul. Cmentarna 1, SP nr 3 ul. Wolna 17, ZS nr 3 ul. Orzepowicka 15, hala MOSiR –ul. Górnośląska 108, sala Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KOLARSTWO MTB

Stowarzyszenie Sportowe – Grupa Kolarska „Viktoria” Rybnik

Władze klubu: Michał Kowol – prezes, Krzysztof Urbanek – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Michał Kowol, Bogdan Czarnota, Krzysztof Urbanek (instruktorzy kolarstwa),
Baza sportowa: MOSiR Bushido, ul. Floriańska 1, ZS Budowlanych, Trasa MTB Wiśniowiec ul. Janiego 
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


SZACHY

Miejski Klub Szachowy W Rybniku

Władze klubu: Paweł Króliczek – prezes zarządu, Kacper Tomaszewski – wiceprezes ds. Spraw Organizacyjnych, Rafał Jendrowiak – wiceprezes ds. Spraw Organizacyjnych, Wiesława Frysztacka – główna księgowa.
Sztab szkoleniowy: Marcin Wałach, Patrycjusz Cieślak, Kacper Tomaszewski, Karina Cyfka(wszyscy: instruktor szachowy Polskiego Związku Szachowego).
Baza sportowa: salki klubowe MOSiR ul. Powstańców Śląskich 40/42.
TRENINGI I NABORY: w poniedziałki od 16-19 i resztę dni od 17-19, nabory - początek każdego roku szkolnego, ale w ciągu roku również można spróbować swoich sił. Składki miesięczne: 50 zł za miesiąc, natomiast kolejny członek rodziny: 40zł za miesiąc.
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KS Zefir Boguszowice

Władze klubu: Wiesław Miłkowski – prezes, Barbara Figa – wiceprezes, Ewa Bugaj – członek zarządu, Jacek Dyrda – członek zarządu, Mateusz Macherzyński – członek zarządu.
Sztab szkoleniowy: Wiesław Miłkowski (instruktor, sędzia szachowy), Kazimierz Szydłowski (instruktor), Marek Wolak (centralna kategoria szachowa).
Baza sportowa: salka do szkoleń MOSiR, Rybnik ul. Jastrzębska.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN

ROW 1964 Rybnik

Władze klubu: Henryk Frystacki – prezes zarządu, Waldemar Stępniewski – wiceprezes zarządu, Radosław Garlewski – członek zarządu, Tomasz Kawka – członek zarządu. 
Sztab szkoleniowy: Roland Buchała, Marek Hanzel, Mateusz Matuszewski, Mateusz Matuszewski, Rafał Mitura, Marek Krotofil, Jan Janik (wszyscy UEFA A), Remigiusz Danel, (UEFA B), Mateusz Kurc (UEFA A, UEFA Elite Youth).
Baza sportowa: Stadion Miejski MOSiR ul. Gliwicka 72, boisko MOSiR przy ul. Podleśnej 26, boiska trawiaste oraz ze sztuczną nawierzchnią MOSiR ul. Gliwicka 72, stadion LA, boiska trawiaste Kamień ul Jodłowa, boisko sztuczne Kamień, ul. Jodłowa, boisko sztuczne przy ZS nr3, ul. Orzepowicka.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


RKP ROW Rybnik

Władze klubu: Stanisław Jaszczuk – prezes, Tadeusz Cichecki – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Mateusz Kurc – trener koordynator (UEFA Elite Youth), Oscar Jasiak, Jan Janik, Rafał Mitura, Marek Krotofil, Krzysztof Skupień, Mateusz Bukowiec (wszyscy UEFA A), Piotr Paś, Przemysław Cichecki, Bogusław Lalko, Tomasz Knapik, Robert Tlołka, Krzysztof Podleśny, Tomasz Wieczorek (wszyscy UEFA B), Mirosław Bogdański (trener II klasy), Tadeusz Cichecki, Marcin Pakos (wszyscy GRASSROOTS C).
Baza sportowa: 2 pełnowymiarowe trawiaste i 1 z nawierzchnią syntetyczną boiska MOSiR Rybnik ul. Gliwicka 72'
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KS „Rymer” Rybnik

Władze klubu: Wiesław Radler – prezes, Eugeniusz Syrnik – wiceprezes, Łukasz Dwornik – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Adam Roezner, Kamil Pierchała, Zbigniew Skowron,  Roland Kachel, Zbigniew Skowron, Kamil Pierchała, Piotr Gawiński (wszyscy PZPN B), Szymon Adam, Sebastian Urbaś, Marek Holona (UEFA C).
Baza sportowa: boisko piłkarskie MOSiR przy ul. Górnośląskiej 44 w Rybniku-Niedobczycach, Orlik Rybnik ul. Górnośląska, sala w SP 21 i 22, hala MOSiR w Boguszowicach.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „Zuch” Orzepowice

Władze klubu: Mariusz Małek – prezes, Henryk Sura – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Rafał Cichecki, Michał Wilczek (obaj UEFA B), Kamil Wawoczny, Patryk Bombik (obaj UEFA C).
Baza sportowa: boisko przy ul. Łącznej 55 w Orzepowicach, boiska MOSiR przy ul. Gliwickiej.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KS „Polonia” Niewiadom

Władze klubu: Aleksandra Kolorz – prezes, Sławomir Kiliszowski – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Roland Kachel (UEFA B), Kamil Jackowski (UEFA B), Szymon Krentusz (UEFA C).
Baza sportowa: boisko piłkarskie MOSiR przy ul. Sportowej 88 w Niewiadomiu, boiska MOSiR przy ul. Gliwickiej w Rybniku, hala sportowa ul. Górnośląska, hala sportowa Boguszowice ul. Jastrzębska.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KS „Górnik” Boguszowice

Władze klubu: Jerzy Sawczuk – prezes, Marian Łuc – wiceprezes, Adam Roezner – koordynator ds. piłki nożnej.
Sztab szkoleniowy: Oscar Jasiak (UEFA A), Adam Roezner, Tomasz Adamczyk (wszyscy UEFA B), Wiesław Gruba (UEFA C).
Baza sportowa: boiska MOSiR w Boguszowicach przy ul. Małachowskiego 130.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


LKS „Płomień” Ochojec

Władze klubu: Marian Gamoń – prezes, Marian Kosiorowski – sekretarz, Kazimierz Leszczewski – skarbnik.
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Skupień (UEFA A), Mateusz Matuszewski (UEFA A), Przemysław Kubica (Grossoctes).
Baza sportowa: boisko MOSiR ul. Cystersów 34, boiska MOSiR ul. Gliwicka.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „Jedność” Grabownia Golejów

Władze klubu: Bogdan Kotyrba – prezes, Paweł Kleczka – wiceprezes, Tadeusz Putko – skarbnik.
Sztab szkoleniowy: Paweł Krzysztoporski (UEFA A), Tomasz Knapik, Marek Niewelt (obaJ UEFA B).
Baza sportowa: boisko MOSiR w Grabowni ul. Skowronków.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


MKS „32” Radziejów-Popielów

Władze klubu: Józef Misiewicz – prezes, Marian Kopel – wiceprezes.
Sztab szkoleniowy: Zdzisław Marszolik (obaj UEFA B), Leszek Roskosz, Sławomir Popera, Andrzej Kurpyta, Robert Marciniak (Grassroots C).
Baza sportowa: boisko MOSiR ul. Szyb Marcin, 44-274 Rybnik, boiska MOSiR ul. Gliwicka.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


GKS „Pierwszy” Chwałowice

Władze klubu: Michał Oślizlok – prezes, Łukasz Wojaczek – wiceprezes ds. sportowych, Mariusz Wojaczek – wiceprezes ds. finansowych, Piotr Winnicki – wiceprezes ds. sportowych, Aleksandra Oślizlok – sekretarz, Radosław Stolarczuk, Adam Pluta, Józef Garus, Krystian Maciejczyk (członkowie zarządu).
Sztab szkoleniowy: Łukasz Wojaczek, (UEFA B), Radosław Stolarczuk, Adam Szymon, Dorota Raszewska (wszyscy Grassroots C), Szymon Węgrzyk (instruktor).
Baza sportowa: boisko piłkarskie MOSiR ul. 1 Maja 27, 44-206 Rybnik.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KS „Sygnały” Gotartowice

Władze klubu: Damian Motyka – prezes, Jacek Pierchała – wiceprezes, Mateusz Motyka – sekretarz.
Sztab szkoleniowy: Zbigniew Raczyński, Michał Rekuć (obaj UEFA C).
Baza sportowa: boisko MOSIR przy ul. Sygnały, boiska MOSiR ul. Gliwicka.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


KP „Kamień”

Władze klubu: Adam Otyński – prezes, Dawid Mandera – skarbnik.
Sztab szkoleniowy: Łukasz Węgrzyk, Bartłomiej Marczak (obaj Grassroot C), Mariusz Birówka (UEFA B).
Baza sportowa: boisko MOSiR w Kamieniu ul. Hotelowa 12, boiska MOSiR ul. Gliwicka.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


ŻUŻEL

KS ROW Rybnik

Władze klubu: Krzysztof Mrozek – prezes, Maciej Kołodziejczyk – zastępca prezesa.
Sztab szkoleniowy: Marek Cieślak, Antoni Skupień.
Baza sportowa: stadion, Rybnik ul. Gliwicka 72.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ


SPORTY WALKI

Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego

Władze klubu: Mariusz Wowra – prezes, Rafał Wygonowski – wiceprezes ds. organizacyjnych, Marek Wróbel – wiceprezes ds. sportowych, Dorota Kowalczyk – sekretarz i skarbnik.
Sztab szkoleniowy: Mariusz Wowra (trener I klasy), Rafał Wygonowski (trener II klasy), Dorota Kowalczyk (instruktor), Piotr Kamrowski (instruktor), Magdalena Albrecht (instruktor), Bartosz Przybylski (instruktor), Martyna Wowra (instruktor).
Baza sportowa: salka sportowa, Rybnik ul. Wandy 17, sala SP 34.
TRENINGI I NABORY: szczegółowe informacje w klubie
Mejl: TUTAJ
WWW: TUTAJ
FB: TUTAJ