Edycja 2020

XI Rybnicki Półmaraton Księżycowy -22 sierpnia 2020 PRZENIESIONY na 2021!

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem, zarówno Was - uczestników jak i samych organizatorów, podjęliśmy decyzję, że: Rybnicki Półmaraton Księżycowy zostanie przełożony na przyszły rok!

 

Pierwotnie rybnicki półmaraton był zaplanowany na ostatni weekend czerwca, nie było jednak możliwości dotrzymania tego terminu. Podjęliśmy starania, aby bieg odbył się w późniejszym czasie. Zostały wprowadzone nowe procedury, cała impreza została podzielona na kilka biegów, wszystko po uzgodnieniach z sanepidem, policją i strażą miejską, oraz 

Rybnik.eu - Miasto Rybnik

. Wszyscy wierzyliśmy w powodzenie tegorocznego pólmaratonu!

Niestety, sytuacja epidemiczna nie pozwala obecnie na przeprowadzenie tak dużego wydarzenia w sposób odpowiedzialny i w stu procentach bezpieczny.

W związku z tym już dziś zapraszamy wszystkich na przyszły rok. Nowa data XI Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego zostanie podana w terminie późniejszym.

Uczestnicy, którzy zapisali się na tegoroczny bieg mają do wyboru dwie opcje:
1. Automatyczne przeniesienie pakietu startowego na start w 2021r.
2. Zwrot opłaty startowej - w terminie do do 31.08.2020 należy wypełnić formularz rezygnacji z biegu: https://linkd.pl/7d4k