Oferta współpracy

Oferta dla Partnerów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zaprasza do współpracy przy organizacji imprez. W ciągu całego roku przygotowujemy szereg imprez rekreacyjno-sportowych o zasięgu lokalnym oraz ogólnokrajowym. Nasze imprezy mają różnorodny charakter  i potrzebują różnych nakładów finansowych.

Ciągle poszukujemy Partnerów, dzięki którym realizacja naszych zamierzeń staje się realna, a pozyskane środki pozwalają na profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

Nasze przedsięwzięcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, a także wśród dorosłych oraz całych rodzin. Coraz częściej rodzice wraz z dziećmi spędzają swój wolny czas na aktywnym wypoczynku biorąc udział w imprezach rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR w Rybniku. Obecny trend promujący zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną jest doskonałą okazją do zachęcenia lokalnej społeczności do udziału w naszych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnym. 

Współpraca z Partnerem polega na wsparciu finansowym imprezy lub imprez sportowych organizowanych przez MOSiR w Rybniku.

W ramach współpracy oferujemy między innymi:

  • wywieszenie banerów w miejscu imprezy,
  • ustawienie stoiska reklamowego,
  • informację o Partnerze w materiałach promocyjnych imprezy,
  • informację o Partnerze głoszoną przez spikera w czasie imprezy,
  • umieszczenie logo partnera na materiałach promocyjnych imprezy.

Umożliwiamy indywidualne dopasowanie naszej oferty do Partnera, w zależności od jego zaangażowania finansowego, a także do rodzaju imprezy, której udzielane jest wsparcie. 


Oferta dla organizatorów imprez

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza organizatorów imprez sportowych do współpracy przy ich organizacji. Chętnie podejmujemy współpracę z inicjatorami przedsięwzięć zarówno rekreacyjnych jak i sportowych.

Każda nowa inicjatywa mająca na celu popularyzację kultury fizycznej i aktywnego stylu życia w Rybniku może być wsparta przez MOSiR. Zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Imprez w celu uzyskania szczegółowych warunków partnerstwa.

Kontakt:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Gliwicka 72
44-200 Rybnik

Dział Organizacji Imprez
tel.  32 422 78 53 w.23 lub w.24
e-mail: sportkultura.rybnik@gmail.com