Kibicuj

KIBICUJ I WSPIERAJ SWOJĄ DRUŻYNĘ

MAJ 2024

1 maja

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – Odra Wodzisław
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 17:00

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Rymer Rybnik – KS Baranowice, godz. 17:00
MKS 32 Radziejów - Popielów – KS Wicher Wilchwy, godz. 17:00
KS Górnik Boguszowice – LKS Orzeł Jankowice, godz. 17:00

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KP Kamień – KS Szczerbice, godz.: 11:00

4 maja

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – GKS Gwarek Ornontowice
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 17:00

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

MKS 32 Radziejów - Popielów – LKS Borowik Szczejkowice, godz. 17:00
KS Polonia Niewiadom – KS Płomień Czuchów, godz. 17:00
TKKF Zuch Orzepowice – KS Górnik Boguszowice, godz. 15:00

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

TKKF Jedność Grabownia – SKF Rowień, godz. 11:00
KS Sygnał Gotartowice – GKS Dąb Gaszowice, godz. 17:00
TKKF Sokół Chwałęcice – KP Kamień, godz. 17:00

KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Wielopole – KS Inter Krostoszowice II, godz. 17:00
KP Kamień II – LKS Żar Szeroka, godz. 17:00

11 maja

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Górnik Boguszowice – KS Polonia Niewiadom, godz. 17:00
KS Rymer Rybnik – MKS 32 Radziejów – Popielów, godz. 17:00
LKS Płomień Ochojec – KS Wicher Wilchwy, godz. 17:00

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

GKS Pierwszy Chwałowice – TKKF Sokół Chwałęcice, godz. 17:00
KP Kamień – LKS Dąb Dębieńsko, godz. 17:00

KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec II – KP Kamień II, godz. 17:00
KS Wielopole – MKS Polaris Żory, godz. 17:00

II LIGA KOBIET GRUPA: POŁUDNIOWA

TS ROW Rybnik – Dąb Zabierzów Bocheński
Miejsce: Rybnik - Kamień, ul. Hotelowa 12 
Start: 13:00

12 maja

BASEBALL - EKSTRALIGA BASEBALLU
Silesia Rybnik – Barons Wrocław
Miejsce: Boisko baseballowe, ul. Partyzantów

18 maja

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – KS Polonia Łaziska Górne
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 17:00

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

Polonia Niewiadom – GKS Naprzód – 23 Rydułtowy, godz. 17:00
TKKF Zuch Orzepowice – LKS Jedność Jejkowice, godz. 17:00
KS Rymer Rybnik – LKS Borowik Szczejkowice, godz. 17:00
MKS 32 Radziejów – Popielów – LKS Płomień Ochojec, godz. 17:00

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

TKKF Jedność Grabownia – LKS Gwiazda Skrzyszów, godz. 17:00
KS Sygnał Gotartowice – KP Kamień, godz. 17:00
TKKF Sokół Chwałęcice – KS Szczerbice, godz. 17:00

II LIGA KOBIET GRUPA: POŁUDNIOWA

TS ROW Rybnik – PTC Pabianice
Miejsce: Rybnik - Kamień, ul. Hotelowa 12
Start: 13:00

19 maja

PIŁKA NOŻNA - KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec II – KS Górnik Radlin II, godz. 17:00
KP Kamień II – UKS Rapid Wodzisław Śląski, godz. 17:00

ŻUŻEL: METALKAS 2. EKSTRALIGA

INNPRO ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Gliwicka 72

BASEBALL - EKSTRALIGA BASEBALLU

Silesia Rybnik – Gepardy Żory
Miejsce: Boisko baseballowe, ul. Partyzanów

25 maja

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Górnik Boguszowice – KS Barnowice, godz. 17:00
LKS Płomień Ochojec – KS Rymer Rybnik, godz. 17:00

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

GKS Pierwszy Chwałowice – KS Sygnał Gotartowice, godz. 17:00
KP Kamień – TKKF Jedność Grabownia, godz. 17:00

KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec II – LKS Żar Szeroka, godz. 17:00
KS Wielopole – KS Świerklany, godz. 17:00

30 maja

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec – LKS Borowik Szczejkowice, godz. 17:00
KS Rymer Rybnik – LKS Polonia Łaziska, godz. 17:00
MKS 32 Radziejów – Popielów – KS Płomień Czuchów, godz. 17:00
KS Polonia Niewiadom – KS Polonia Marklowice, godz. 17:00
TKKF Zuch Orzepowice – LKS Orzeł Jankowice, godz. 17:00
 

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

TKKF Jedność Grabownia – GKS Pierwszy Chwałowice, godz.: 17:00
KS Sygnał Gotartowice – KS Szczerbice, godz. 17:00

KWIECIEŃ 2024

6 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – LKS Puńców
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 17:00

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Rymer Rybnik – LKS Orzeł Jankowice, godzina: 16:00
MKS 32 Radziejów -Popielów – TKKF Zuch Orzepowice, godzina: 16:00

KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Wielopole – LKS Żar Szeroka, godzina: 16:00

II LIGA KOBIET GRUPA: POŁUDNIOWA

TS ROW Rybnik – Respekt Myślenice
Miejsce: Rybnik - Kamień, ul. Hotelowa 12
Start: 13:00

7 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec – KS Polonia Markloowice, godzina:12:00

13 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

Polonia Niewiadom – MKS 32 Radziejów Popielów, godzina: 16:00
TKKF Zuch Orzepowice – KS Rymer Rybnik, godzina: 16:00

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKREGU RYBNIK

ROW 1984 RYBNIK – KS DECOR Bełk
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 17:00

ŻUŻEL - METALKAS 2. EKSTRALIGA

InvestHousePlus PSŻ Poznań - INNPRO ROW Rybnik, godz. 16:30

14 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

TKKF Jedność Grabownia – KS 27 Gołkowice, godzina: 11:00
KS Sygnał Gotartowice – MKS Czerwiona, godzina: 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice – KS 25 Kokoszyce, godzina: 16:00
GKS Pierwszy Chwałowice – GKS Dąb Gaszowice II, godzina: 16:00
KP Kamień – LKS Gwiazda Skrzyszów, godzina:16:00

KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec II – KS Wielopole, godzina: 16:00
KP Kamień II – KS Baranowice II, godzina 16:00

20 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – MRKS Czechowice Dziedzice
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 17:00

II LIGA KOBIET GRUPA: POŁUDNIOWA

TS ROW Rybnik – KKP Unia Lublin
Miejsce: Rybnik - Kamień, ul. Hotelowa 12
Start: 13:00

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

Górnik Boguszowice – LKS Jedność Jejkowice, godzina: 16:30
KS Rymer Rybnik – KS Polonia Niewiadom, godzina: 16:30

ŻUŻEL - METALKAS 2. EKSTRALIGA

InvestHousePlus PSŻ Poznań - INNPRO ROW Rybnik

Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 19:00

21 kwietnia

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec – TKKF Zuch Orzepowice, godzina: 16:30

KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Wielopole – UKS RAPID Wodzisław Śląski, godzina: 16:30

27 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

KS Polonia Niewiadom – LKS Płomień Ochojec, godzina: 16:30
TKKF Zuch Orzepowice – LKS Polonia Łaziska, godzina: 16:30

KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

TKKF Jedność Grabownia – LKS Unia Książenice, godzina: 11:00
KS Sygnał Gotartowice – KS 25 Kokoszyce, godzina: 16:30
TKKF Sokół Chwałęcice – GKS Dąb Gaszowice II, godzina: 16:30
GKS Pierwszy Chwałowice – KP Kamień, godzina: godzina 16:30

28 kwietnia

PIŁKA NOŻNA - KLASA C 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

LKS Płomień Ochojec II – KS Świerklany, godzina: 16:30
KP Kamień II – KS Górnik Radlin II, godzina 16:30

MARZEC 2024

8 marca

KOSZYKÓWKA - I LIGA KOBIET, Grupa B

RMKS Xbest Rybnik - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku – Boguszowicach, ul. Jastrzębska 3b
Start: godz. 19:00

9 marca

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – KUŻNIA USTROŃ
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 13:00

16 marca

PIŁKA NOŻNA - KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

Płomień Ochojec – Naprzód Rydułtowy, godz. 15:00
Rymer Rybnik – Jedność Jejkowice, godz. 15:00
MKS 32 Radziejów – Polonia Marklowice, godz. 15:00

II liga kobiet

TS ROW Rybnik - MKS Tauron Myszków,
Miejsce: Ośrodek w Kamieniu,
Start: godz. 13:00

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
TS Volley Rybnik – Tyski Klub Siatkarski
Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej nr 10, ul. Grunwaldzka 18
Start: 17:00

17 marca

PIŁKA NOŻNA - KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK 

TKKF Jedność Grabownia – Sygnał Gotartowice, godz. 15:00

23 marca

PIŁKA NOŻNA - IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II

ROW 1984 RYBNIK – LKS TWORKÓW
Miejsce: Rybnik, ul. Gliwicka 72
Start: 14:00

KLASA A 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

Polonia Niewiadom – LKS Baranowice, godz. 15:30
TKKF Zuch Orzepowice – Wicher Wilchwy, godz. 17:00
Górnik Boguszowice – Płomień Czuchów, godz. 15:30

24 marca

PIŁKA NOŻNA - KLASA B 2023/2024 GRUPA: RYBNIK

TKKF Jedność Grabownia – Inter Krostoszowice, godz. 15:30
Sygnał Gotartowice – Olza Godów, godz. 15:30
TKKF Sokół Chwałęcice – MKS Czerwionka, godz. 15:30
Pierwszy Chwałowice – KS 25 Kokoszyce, godz. 15:30
KP Kamień – Iskra Rowień, godz. 15:30

LUTY 2024

3 lutego

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik - KKS Ragor Tarnowskie Góry
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 18:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA 2
RMKS Xbest Rybnik - PZU Ślęza II MOS Wrocław
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku – Boguszowicach, ul. Jastrzębska 3b
Start: godz. 17:00

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
AT Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik

FUTSAL, EKSTRALIGA KOBIET
KS Nowy Świt Górzno - TS ROW Rybnik, godz. 17:00

10 lutego

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
KK UR BOZZA Kraków - MKKS Rybnik, godz. 16:00

11 lutego

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA 2
MUKS Poznań - RMKS Xbest Rybnik, godz. 16:00

FUTSAL, EKSTRALIGA KOBIET
TS ROW Rybnik - AZK UJ Kraków,
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 17:00

14 lutego

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik - KS 27 Katowice
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 18:00

17 lutego

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA 2
Wisła Orlen Południe Kraków - RMKS Xbest Rybnik

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
TS Volley Rybnik - MKS Andrychów
Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej nr 10, ul. Grunwaldzka 18
Start: godz.17:00

FUTSAL, EKSTRALIGA KOBIET
TS ROW Rybnik - Wierzbowianka Wierzbno
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 17:00

18 lutego

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
Niedźwiadki Chemart II Przemyśl - MKKS Rybnik, godz. 14:00

24 lutego

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik - UJK Kielce
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 18:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA 2
RMKS Xbest Rybnik - KS Basket Ostrowia Ostrów Wlkp.
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku – Boguszowicach, ul. Jastrzębska 3b
Start: godz. 17:00

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
TS Volley Rybnik - AVIA Solar Sędziszów Małopolski
Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej nr 10, ul. Grunwaldzka 18
Start: godz.17:00

STYCZEŃ 2024

27 stycznia

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik - GTK AZS Gliwice
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 18:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA 2
Widzew Łódź - RMKS Xbest Rybnik, godz. 18:00

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
Karpaty - PANS Krosno - TS Volley Rybnik, godz. 

31 stycznia

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
AK Iskra Częstochowa - MKKS Rybnik, godz. 19:00

PAŹDZIERNIK 2023

1 października

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec – KS Baranowice-Żory, godz. 16:00

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
GKS Dąb Gaszowice II – Sygnały Gotartowice, godz. 16:00
KP Kamień – TKKF Sokół Chwałęcice, godz. 16:00
Pierwszy Chwałęcice – KS Szczerbice, godz. 16.00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Polaris Żory – KS Wielopole, godz. 16:00
KP Kamień II – Płomień Ochojec II, godz. 16:00

II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
Dąb Zabierzów Bocheński – TS ROW Rybnik, godz. 14:00

IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
KKS Wisła Skoczów – TS ROW II Rybnik, godz. 15:00

3 października

IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
TS ROW II Rybnik – Gieksa II Katowice, godz. 18:00

4 października

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
Basket Hills Bielsko-Biała – MKKS Rybnik, godz. 19.00

7 października

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II
GKS Gwarek Ornontowice – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Ornontowice, ul. Zwycięstwa 7B
Start: 15:00

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Polonia Niewiadom – Górnik Boguszowice, godz. 15:00
Wicher Wilchwy – Płomień Ochojec, godz. 15:00
MKS Radziejów 32 Popielów – Rymer Rybnik, godz. 15:00

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Sokół Chwałęcice – Pierwszy Chwałowice, godz. 15:00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KS Wielopole – LKS Skrbeńsko, godz. 15:00

II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
PTC Pabianice – TS ROW Rybnik

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
TS Volley Rybnik – Hutnik Kraków
Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej nr 10, ul. Grunwaldzka 18
Start: 17:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA 2
AZS Politechnika Korona Kraków – RMKS XBEST Rybnik

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik – Inter-bud Oknoplast Kraków
Miejsce: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 18:00

8 października

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Zuch Orzepowice – GKS Naprzód-23 Rydułtowy, godz. 15:00

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Jedność Grabownia – Dąb Gaszowice II, godz. 11:00
Dąb Dębieńsko – KP Kamień, godz. 15:00
Sygnały Gotartowice – Gwiazda Skrzyszów, godz. 15:00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Górnik Radlin II – LKS Płomień Ochojec II, godz. 11:00
Rapid Wodzisław Śląski – KP Kamień II, godz. 15:00

IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
TS ROW II Rybnik – UKS Rio Pielgrzymowice, godz. 15:00

ŻUŻEL, I LIGA
Enea Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
Miejsce: Zielona Góra, ul. Wrocławska 69
Start: 16:30

11 października

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
KS Cracovia 1906 Yabimo – MKKS Rybnik, godz. 20.00

14 października

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II
ROW 1964 Rybnik – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Gliwicka 72
Start: 15:00

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
LKS Borowik Szczejkowice – Rymer Rybnik, godz. 15:00
GKS Naprzód-23 Rydułtowy – Polonia Niewiadom, godz. 15:00
Jedność Jejkowice – TKKF Zuch Orzepowice, godz. 15:00

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Gwiazda Skrzyszów – TKKF Jedność Grabownia, godz. 15:00

II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
TS ROW Rybnik – AZS UJ Kraków, godz. 14:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA B
RMKS XBEST Rybnik – Contimax MOSiR Bochnia,
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku – Boguszowicach, ul. Jastrzębska 3b
Start: godz. 17:00

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
GTK AZS Gliwice – MKKS Rybnik

15 października

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec – MKS 32 Radziejów-Popielów

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KP Kamień – Sygnały Gotartowice, godz. 15:00
Pierwszy Chwałowice – Dąb Dębieńsko, godz. 15:00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KS Świerklany – KS Wielopole, godz. 15:00
KP Kamień II – Zryw Jastrzębie-Bzie, godz. 15:00
Żar Szeroka – Płomień Ochojec II, godz. 15:00

IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
Górnik II Zabrze – TS ROW II Rybnik, godz. 15:00

18 października

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik – AK Iskra Częstochowa
Miejsce: ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 19:30

21 października

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II
Polonia Łaziska Górne – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Łaziska Górne, ul. Sportowa 3
Start: 14:00

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Zuch Orzepowice – Polonia Marklowice, godz. 15:00
Polonia Niewiadom – Jedność Jejkowice, godz. 15:00
KS Baranowice-Żory – Górnik Boguszowice, godz. 15:00
MKS 32 Radziejów-Popielów – Polonia Łaziska, godz. 15:00
Rymer Rybnik – Płomień Ochojec, godz. 15:00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KS Wielopole – KS Baranowice-Żory II, godz. 15:00

22 października

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Jedność Grabownia – KP Kamień, godz. 11:00
TKKF Sokół Chwałęcice – Inter Krostoszowice, godz. 15:00
Sygnały Gotartowice – Pierwszy Chwałowice, godz. 15:00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec II – Polaris Żory, godz. 15:00
Inter Krostoszowice II – KP Kamień II, godz. 15:00

II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
Czarni Sosnowiec – TS ROW Rybnik, godz. 17:00

IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
TS ROW II Rybnik – LKS Bestwina, godz. 15:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA B
Lider Swarzędz – RMKS XBEST Rybnik, godz. 17.00

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
KKS Ragor Tarnowskie Góry - MKKS Rybnik, godz. 18:00

28 października

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II
ROW 1964 Rybnik : LKS Czaniec
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Gliwicka 72
Start: 14:00

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Borowik Szczejkowice – Płomień Ochojec, godz. 14:00
Płomień Chuchów – MKS 32 Radziejów-Popielów, godz. 14:00
Górnik Boguszowice – Wicher Wilchwy, godz. 14:00
Polonia Marklowice – Polonia Niewiadom, godz. 14:00
Orzeł Jankowice – TKKF Zuch Orzepowice, godz. 14:00

II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
TS ROW Rybnik – MOSiR Lubartów, godz. 14:00

SIATKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA 4
TS Volley Rybnik – Karpaty Krosno
Miejsce: Hala Szkoły Podstawowej nr 10, ul. Grunwaldzka 18
Start: 17:00

KOSZYKÓWKA, I LIGA KOBIET, GRUPA B
RMKS XBEST Rybnik – MUKS Poznań
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku – Boguszowicach, ul. Jastrzębska 3b
Start: godz. 17:00

KOSZYKÓWKA, II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA C
MKKS Rybnik - KK UR BOZZA Kraków
Gdzie: Hala ZSE-U, rondo Św. Józefa 30
Start: 18:00

29 października

KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Polonia Łaziska – Rymer Rybnik, godz. 14:00

KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KP Kamień – Olza Godów, godz. 14:00
Pierwszy Chwałowice – TKKF Jedność Grabownia, godz. 14:00
KS Szczerbice – Sygnały Gotartowice, godz. 14:00
TKKF Sokół Chwałęcice – Dąb Dębieńsko, godz. 14:00

KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KP Kamień II – KS Wielopole, godz. 14:00
Płomień Ochojec II – Rapid Wodzisław Śląski, godz. 14:00

WRZESIEŃ 2023

2 września – sobota

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II
Tempo Puńców - ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Puńców, Sportowa 7
Start: 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
MKS 32 Radziejów-Popielów – Polonia Niewiadom, godz. 16:00
Rymer Rybnik - TKKF Zuch Orzepowice, godz. 16:00
Górnik Boguszowice – Naprzód Rydułtowy, godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KS 27 Gołkowice - TKKF Jedność Grabownia, godz. 16:00
MKS Czerwionka – Sygnały Gotartowice, godz. 16:00
KS 25 Kokoszyce – TKKF Sokół Chwałęcice, godz. 16:00
Gwiazda Skrzyszów – KP Kamień, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KS Wielopole - Płomień II Ochojec, godz. 16:00

3 września – niedziela

PIŁKA NOŻNA II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
Respekt Myślenice – TS ROW Rybnik, godz. 13:00

PIŁKA NOŻNA IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
ROW II Rybnik – Jaskółki Chorzów, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec – Orzeł Jankowice, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Dąb II Gaszowice - Pierwszy Chwałowice, godz. 11.00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
LKS II Baranowice - KP II Kamień, godz. 16:00

9 września – sobota

 

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II 
ROW 1964 Rybnik – MKS Lędziny
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Gliwicka 72
Start: 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK 
Jedność Jejkowice – Górnik Boguszowice, godz. 16:00
TKKF Zuch Orzepowice – Płomień Ochojec, godz. 16:00
Polonia Niewiadom - Rymer Rybnik, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Jedność Grabownia – MKS Czerwionka, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KP Kamień II – MKS Polaris Żory, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
UKKS Istebna – ROW II Rybnik, godz. 16:00
 

10 września – niedziela

ŻUŻEL – I LIGA
ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Gliwicka 72
Start: 14.00 

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KP Kamień – Inter Krostoszowice, godz. 16:00
Pierwszy Chwałowice – Gwiazda Skrzyszów, godz. 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice – SKF Rowień, godz. 16:00
Sygnały Gotartowice – LKS Unia Książenice, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec II – LKS Skrbeńsko, godz. 16:00
UKS Rapid Wodzisław Śląski – KS Wielopole, godz. 16:00

16 września – sobota    

PIŁKA NOŻNA II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
Unia Lublin – TS ROW Rybnik, godz. 11.00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II 
MRKS Czechowice – Dziedzice - ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Czechowice-Dziedzice, Legionów 145
Start: 16:00 

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK 
MKS 32 Radziejów-Popielów – KS Baranowice-Żory, godz. 16:00
Górnik Boguszowice – Polonia Marklowice, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
KS Wielopole – Zryw Jastrzębie-Bzie, godz. 16:00
KS Świerklany – Płomień Ochojec II, godz. 16:00

17 września – niedziela


ŻUŻEL – I LIGA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Piłsudskiego
Start: 14:00 

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec – Polonia Niewiadom, godz. 16:00
Polonia Łaziska – TKKF Zuch Orzepowice, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
LKS Unia Książenice – TKKF Jedność Grabownia, godz. 16:00
KS 25 Kokoszyce – Sygnały Gotartowice, godz. 16:00
GKS Dąb Gaszowice II – TKKF Sokół Chwałęcice, godz. 16:00
KP Kamień – Pierwszy Chwałowice, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Górnik Radlin II – KP Kamień II, godz. 11:00

PIŁKA NOŻNA IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
ROW II Rybnik – GKS Gieksa II Katowice, godz. 16:00

23 września – sobota

II LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: POŁUDNIOWA
TS ROW Rybnik – Rolnik Głogówek, godz. 15:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II 
ROW 1964 Rybnik - LKS Orzeł Lękawica
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Gliwicka 72
Start: 19:00

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
LKS Orzeł Jankowice – Górnik Boguszowice, godz. 16:00
TKKF Zuch Orzepowice – Płomień Czuchów, godz. 16:00
Polonia Niewiadom – Polonia Łaziska, godz. 16:00
KS Baranowice-Żory – Rymer Rybnik, godz. 16:00
Wicher Wilchwy – MKS 32 Radziejów-Popielów, godz. 16:00

24 września – niedziela

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
TKKF Jedność Grabownia – KS 25 Kokoszyce, godz. 11:00
Pierwszy Chwałowice – Inter Krostoszowice, godz. 16:00
KS Szczerbice – KP Kamień, godz. 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice – Gwiazda Skrzyszów, godz. 16:00
Sygnały Gotartowice – SKF Rowień, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Żar Szeroka – KP Kamień II, godz. 16:00
Płomień Ochojec II – KS Baranowice-Żory, godz. 16:00
KS Inter Krostoszowice II – KS Wielopole, godz. 16:00

IV LIGA KOBIET 2023/2024, GRUPA: ŚLĄSKA
ROW II Rybnik - AP Tygryski Świętochłowice II, godz. 16:00

30 września – sobota

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA GRUPA: ŚLĄSKA II 
Odra Wodzisław Śląski - ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Wodzisław Śląski, ul. Bogumińska
Start: 16:00 

PIŁKA NOŻNA  KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Borowik Szczejkowice - MKS 32 Radziejów-Popielów, godz. 16:00
Rymer Rybnik – Wicher Wilchwy, godz. 16:00
Płomień Człuchów – Polonia Niewiadom, godz. 16:00
Górnik Boguszowice – TKKF Zuch Orzepowice, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA  KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
SKF Rowień - TKKF Jedność Grabownia, godz. 16:00

1 października

PIŁKA NOŻNA KLASA A 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Płomień Ochojec – KS Baranowice-Żory, godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA KLASA B 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
GKS Dąb Gaszowice II – Sygnały Gotartowice, godz. 16:00
KP Kamień – TKKF Sokół Chwałęcice, godz. 16:00
Pierwszy Chwałęcice – KS Szczerbice, godz. 16.00

PIŁKA NOŻNA KLASA C 2023/2024, GRUPA: RYBNIK
Polaris Żory – KS Wielopole, godz. 16:00
KP Kamień II – Płomień Ochojec II, godz. 16:00

SIERPIEŃ 2023

6 sierpnia – niedziela 

ŻUŻEL – I LIGA 
Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Miejsce: Zielona Góra
Start: godz. 14:00

12 sierpnia – sobota

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Kuźnia Ustroń – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Ustroń
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – A KLASA
Górnik Boguszowice – Polonia Łaziska Rybnickie, godz. 17:00    
Naprzód Rydułtowy – Płomień Ochojec, godz. 17:00
Jedność Jejkowice – Rymer Rybnik, godz. 17:00
Polonia Marklowice – MKS 32 Radziejów, godz. 17:00    
Polonia Niewiadom – Decor Bełk II, godz. 17:00    

13 sierpnia – niedziela 

PIŁKA NOŻNA – A KLASA
Zuch Orzepowice – LKS Baranowice, godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – B KLASA
KP Kamień – KS 25 Kokoszyce, godz. 17:00
Pierwszy Chwałowice – Unia Książenice, godz. 17:00
Sokół Chwałęcice – KS 27 Gołkowice, godz. 17:00
Sygnały Gotartowice – Jedność Grabownia, godz. 17:00

15 sierpnia – wtorek

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – GKS II Tychy
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka 
Start: godz. 17:00

19 sierpnia – sobota

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
Podgórze Kraków – TS ROW Rybnik
Miejsce: stadion w Krakowie 
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
LKS Tworków – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Tworków
Start: godz. 15:00

PIŁKA NOŻNA – A KLASA
LKS Baranowice – Polonia Niewiadom, godz. 17:00
Rymer Rybnik – Polonia Marklowice, godz. 17:00
Płomień Czuchów – Górnik Boguszowice, godz. 17:00
Wicher Wilchwy – Zuch Orzepowice, godz. 17:00
MKS 32 Radziejów – Orzeł Jankowice, godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – B KLASA
MKS Czerwionka – Sokół Chwałęcice, godz. 17:00    
KS 25 Kokoszyce – Pierwszy Chwałowice, godz. 17:00    
SKF Rowień – KP Kamień, godz. 17:00         

20 sierpnia – niedziela 

PIŁKA NOŻNA – A KLASA
Płomień Ochojec – Jedność Jejkowice, godz. 17:00    
    
PIŁKA NOŻNA – B KLASA
Inter Krostoszowice – Jedność Grabownia, godz. 17:00     

26 sierpnia – sobota

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
TS ROW Rybnik – Wanda Kraków 
Miejsce: boisko Rybnik-Kamień  
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – Rekord II Bielsko-Biała
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – A KLASA
Górnik Boguszowice – Borowik Szczejkowice, godz. 17:00
Polonia Marklowice – Płomień Ochojec, godz. 17:00
Orzeł Jankowice – Rymer Rybnik, godz. 17:00
Zuch Orzepowice – MKS 32 Radziejów, godz. 17:00
Polonia Niewiadom – Wicher Wilchwy, godz. 17:00

27 sierpnia – niedziela

PIŁKA NOŻNA – B KLASA
KP Kamień – Dąb Gaszowice II, godz. 17:00
Pierwszy Chwałowice – SKF Rowień, godz. 17:00 
Sokół Chwałęcice – Unia Książenice, godz. 17:00
Sygnały Gotartowice – KS 27 Gołkowice, godz. 17:00
Jedność Grabownia – Olza Godów, godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – C KLASA
KP Kamień II – KS Świerklany, godz. 17:00 
Żar Szeroka – KS Wielopole, godz. 17:00 
Płomień Ochojec II – Inter Krostoszowice II, godz. 17:00

 

MAJ 2023

3 MAJA – ŚRODA

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Zuch Orzepowice – Polonia Niewiadom, 16:30
Naprzód Rydułtowy – MKS 32 Radziejów, 16:30
Start Mszana – Płomień Ochojec, 15:30
LKS Baranowice – Rymer Rybnik, 16:30
Górnik Boguszowice – Sygnały Gotartowice, 16:30

6 MAJA – SOBOTA 

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – GKS II Tychy
Miejsce: stadion miejsku ul. Gliwicka 
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Pierwszy Chwałowice – Zameczek Czernica
Miejsce: boisko w Chwałowicach   
Start: godz. 11:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Borowik Szczejkowice – Górnik Boguszowice, 17:00    
Sygnały Gotartowice – LKS Baranowice, 17:00
Rymer Rybnik – Polonia Marklowice, 17:00    
MKS 32 Radziejów – Zuch Orzepowice, 17:00
Polonia Niewiadom – Orzeł Jankowice, 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
KS Szczerbice – Sokół Chwałęcice, 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C
KP II Kamień – LKS Skrbeńsko, 17:00    
KS Wielopole – Dąb II Gaszowice, 17:00

7 MAJA – NIEDZIELA 

BASEBALL – EKSTRALIGA    
Centaury Warszawa – Silesia Rybnik
Miejsce: boisko w Kutnie    
Start: godz. ?

ŻUŻEL – I LIGA
ebebe PSŻ Poznań – KS ROW Rybnik
Miejsce: stadion w Poznaniu 
Start: godz. 14:00

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
Wanda Nowa Huta - TS ROW Rybnik
Miejsce: boisko w Nowej Hucie     
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Płomień Ochojec – Naprzód Rydułtowy, 17:00    

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
KP Kamień – Jedność Grabownia, 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C
Zryw Bzie  – Pierwszy II Chwałowice

12 MAJA – PIĄTEK 

ŻUŻEL – I LIGA
KS ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk 
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 18:00

13 MAJA – SOBOTA 

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
TS ROW Rybnik – Respekt Myślenice
Miejsce: boisko w Kamieniu     
Start: godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Unia Racibórz – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Racibórz
Start: godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Polonia Niewiadom – Ruch Stanowice, 17:00    
Orzeł Jankowice – MKS 32 Radziejów, 17:00
Zuch Orzepowice – Płomień Ochojec, 17:00
Start Mszana – Rymer Rybnik. 15:30    
Polonia Marklowice – Sygnały Gotartowice, 17:00

14 MAJA – NIEDZIELA 

BASEBALL – EKSTRALIGA    
Gepardy Żory – Silesia Rybnik
Miejsce: boisko w Kutnie    
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Forteca Świerklany – Pierwszy Chwałowice
Miejsce: boisko w Świerklanach    
Start: godz. 15:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Górnik Boguszowice – Polonia Łaziska Rybnickie, 17:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
Sokół Chwałęcice – KP Kamień, 17:00
Jedność Grabownia – Żar Szeroka, 11:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C
Górnik II Radlin – KS Wielopole, 11:00
Dąb II Gaszowice – KP II Kamień    , 14:00
Inter II Krostoszowice – Pierwszy II Chwałowice, 17:00

17 MAJA – ŚRODA

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Decor Bełk – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Bełk
Start: godz. 17:30

20 MAJA – SOBOTA

ŻUŻEL – I LIGA
KS ROW Rybnik -  H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
Rolnik Biedrzychowice - TS ROW Rybnik
Miejsce: boisko w Nowej Hucie     
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Miejsce: stadion miejski ul. Gliwicka 
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Pierwszy Chwałowice – LKS Krzyżanowice
Miejsce: boisko w Chwałowicach   
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Ruch Stanowice – Górnik Boguszowice, 17:00
Sygnały Gotartowice – Start Mszana, 17:00    
Rymer Rybnik – Naprzód Rydułtowy, 17:00    
LKS II Bełk – Zuch Orzepowice, 17:00
MKS 32 Radziejów – Polonia Niewiadom, 17:00
 
PIŁKA NOŻNA – KLASA B
Wicher Wilchwy – Jedność Grabownia, 17:00    

PIŁKA NOŻNA – KLASA C
KS Wielopole – KS Świerklany, 17:00

21 MAJA – NIEDZIELA 

BASEBALL – EKSTRALIGA    
Barons Wrocław - Silesia Rybnik 
Miejsce: boisko ul. Partyzantów     
Start: godz. ? 

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Decor II Bełk – Zuch Orzepowice, 17:00
Płomień Ochojec – Orzeł Jankowice, 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
Żar Szeroka – Sokół Chwałęcice, 17:00
KP Kamień – Płomień Czuchów, 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C
Pierwszy II Chwałowice – LKS Skrbeńsko    , 17:00
KP II Kamień – Górnik II Radlin, 17:00    

27 MAJA – SOBOTA

ŻUŻEL – I LIGA
Trans MF Landshut Devils - KS ROW Rybnik
Miejsce: stadion w Landshut 
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
TS ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna
Miejsce: boisko w Kamieniu     
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Polonia Łaziska Górne – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Łaziska Górne
Start: godz. 14:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Dąb Gaszowice – Pierwszy Chwałowice
Miejsce: boisko w Chwałowicach   
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
MKS 32 Radziejów – Ruch Stanowice, 17:00    
Polonia Niewiadom – Płomień Ochojec, 17:00
Zuch Orzepowice – Rymer Rybnik, 17:00    
Naprzód Rydułtowy – Sygnały Gotartowice, 17:00        
LKS Baranowice – Górnik Boguszowice, 17:00

28 MAJA – NIEDZIELA

BASEBALL – EKSTRALIGA    
Silesia Rybnik – Stal Kutno 
Miejsce: boisko w Kutnie    
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
KS 25 Kokoszyce – KP Kamień, 17:00    
Sokół Chwałęcice – Wicher Wilchwy, 17:00
Jedność Grabownia – Dąb Dębieńsko, 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C
Unia Książenice – KS Wielopole, 17:00    
KS Świerklany – KP II Kamień, 17:00
Dąb II Gaszowice – Pierwszy II Chwałowice, 14:00
 

KWIECIEŃ 2023

1 KWIETNIA – SOBOTA

SIATKÓWKA – II LIGA  
AT Jastrzębski Węgiel – Volley Rybnik
Miejsce: Jastrzębie     
Start: 14:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Kuźnia Ustroń – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Ustroń
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Pierwszy Chwałowice – Granica Ruptawa
Miejsce: boisko w Chwałowicach   
Start: godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Ruch Stanowice – Rymer Rybnik godz. 13:00
MKS 32 Radziejów – Polonia Łaziska Rybnickie godz. 16:00
Polonia Niewiadom – Górnik Boguszowice godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
KP Kamień – Iskra Rowień godz. 16:00
Inter Krostoszowice – Jedność Grabownia godz. 16:00
KS 27 Gołkowice – Sokół Chwałęcice godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C            
KS Wielopole – LKS II Baranowice godz. 16:00
Polaris Żory – Pierwszy II Chwałowice godz. 16:00

2 KWIETNIA – NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA – I LIGA KOBIET
RMKS Xbest Rybnik – AZS Politechnika Korona Kraków
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 17:00

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
KS Cracovia 1906 Yabimo – MKKS Rybnik
Miejsce: Kraków 
Start: godz. 18:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
LKS II Bełk – Sygnały Gotartowice godz. 16:00
Płomień Ochojec – Borowik Szczejkowice godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA B            
Zryw Bzie – KP II Kamień godz. 16:00

4 KWIETNIA – WTOREK 

FUTSAL – PUCHAR POLSKI
TS ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa
Start: godz. 17:00

5 KWIETNIA – ŚRODA

KOSZYKÓWKA – II LIGA PLAY OFF
MKKS Rybnik – OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa   
Start: godz. 18:30

6 KWIETNIA

KOSZYKÓWKA – I LIGA KOBIET PLAY OFF
AZS Politechnika Korona Kraków – RMKS Xbest Rybnik
Miejsce: Kraków      
Start: godz. 17:00

7 KWIETNIA – PIĄTEK 

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – Gwarek Ornontowice
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 19:00

8 KWIETNIA – SOBOTA

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
LKS 1908 Nędza – Pierwszy Chwałowice 
Miejsce: boisko w Nędzy  
Start: godz. 13:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Start Mszana – Zuch Orzepowice godz. 13:00
LKS Baranowice – Polonia Niewiadom godz. 13:00    
Górnik Boguszowice – MKS 32 Radziejów godz. 13:00    
Polonia Łaziska Rybnickie – Płomień Ochojec godz. 13:00    
Sygnały Gotartowice – Rymer Rybnik godz. 13:00

9 KWIETNIA – SOBOTA

ŻUŻEL – I LIGA
KS ROW Rybnik – Zielona Góra
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 14:00

15 KWIETNIA – SOBOTA

ŻUŻEL – I LIGA
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - KS ROW Rybnik
Miejsce: Ostrów Wielkopolski
Start: godz. 17:00

SIATKÓWKA – II LIGA  
Volley Rybnik – Extrans Sędziszów
Miejsce: hala ul. Grunwaldzka     
Start:17:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – MKS Lędziny
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Pierwszy Chwałowice – Jedność Jejkowice
Miejsce: boisko w Chwałowicach  
Start: godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Ruch Stanowice – Sygnały Gotartowice godz. 16:00
Rymer Rybnik – Borowik Szczejkowice godz. 16:00
MKS 32 Radziejów – LKS Baranowice godz. 16:00
Polonia Niewiadom – Polonia Marklowice godz. 16:00
Zuch Orzepowice – Naprzód Rydułtowy godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA–  KLASA B
Żar Szeroka – KP Kamień godz. 16:00

16 KWIETNIA – NIEDZIELA

BASEBALL – EKSTRALIGA    
KS Silesia Rybnik – Barons Wrocław
Miejsce: boisko ul. Partyzantów     
Start: godz. 12:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA A        
Płomień Ochojec – Górnik Boguszowice godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA–  KLASA B
Jedność Grabownia – MKS Czerwionka godz. 11:00
Sokół Chwałęcice – Inter Krostoszowice godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA C            
Pierwszy II Chwałowice – KS Wielopole godz. 16:00    
LKS II Baranowice – KP II Kamień godz. 16:00    


22 KWIETNIA – SOBOTA

ŻUŻEL – I LIGA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - KS ROW Rybnik
Miejsce: Bydgoszcz
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Unia Turza Śląska – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
GKS II Jastrzębie – Pierwszy Chwałowice
Miejsce: boisko w Jastrzębiu
Start: godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA A        
Zuch Orzepowice – Ruch Stanowice godz. 16:30    
Start Mszana – Polonia Niewiadom godz. 16:30    
Polonia Marklowice – MKS 32 Radziejów godz. 16:30    
LKS Baranowice – Płomień Ochojec godz. 16:30    
Górnik Boguszowice – LKS II Bełk godz. 16:30    
Polonia Łaziska Rybnickie – Rymer Rybnik godz. 16:30    
Borowik Szczejkowice – Sygnały Gotartowice godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA B            
MKS Czerwionka – Sokół Chwałęcice godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA C            
KS Wielopole – Inter II Krostoszowice godz. 16:30

23 KWIETNIA – NIEDZIELA

BASEBALL – EKSTRALIGA    
Ekobud Stal Kutno Baseball - KS Silesia Rybnik
Miejsce: Kutno    
Start: godz. 12:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA B
KP Kamień – Wicher Wilchwy godz. 16:30
Olza Godów – Jedność Grabownia godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA C            
KP II Kamień – Pierwszy II Chwałowice godz. 16:30    

29 KWIETNIA – SOBOTA

ŻUŻEL – I LIGA
KS ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 17:00

BASEBALL – EKSTRALIGA    
KS Silesia Rybnik – Gepardy Żory 
Miejsce: boisko ul. Partyzantów     
Start: godz. 12:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
MRKS Czechowice-Dziedzice – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Pierwszy Chwałowice – Gwiazda Skrzyszów
Miejsce: boisko w Jastrzębiu
Start: godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA A        
Sygnały Gotartowice – Polonia Łaziska Rybnickie godz. 16:30        
Rymer Rybnik – Górnik Boguszowice godz. 16:30    
MKS 32 Radziejów – Start Mszana godz. 16:30        
Polonia Niewiadom – Naprzód Rydułtowy godz. 16:30        
Orzeł Jankowice – Zuch Orzepowice godz. 16:30

30 KWIETNIA – NIEDZIELA

PIŁKA NOŻNA – KLASA A
Płomień Ochojec – Polonia Marklowice godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA B            
Sokół Chwałęcice – Olza Godów godz. 16:30    
Jedność Grabownia – KS Szczerbice godz. 11:00    
Dąb Dębieńsko – KP Kamień godz. 16:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA C            
LKS Skrbeńsko – KS Wielopole godz. 11:00
Inter II Krostoszowice – KP II Kamień godz. 16:30
Pierwszy II Chwałowice – LKS II Baranowice godz. 16:30    

MARZEC 2023

CZWARTEK, 2 MARCA

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS Xbest Rybnik – Wisła CanPack Kraków
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 19:00

SOBOTA, 4 MARCA

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
MKKS Rybnik – MKS II Dąbrowa Górnicza
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 18:00

SIATKÓWKA – II LIGA  
Błękitni Ropczyce – Volley Rybnik
Miejsce: Ropczyce     
Start: ?

NIEDZIELA, 5 MARCA

FUTSAL – I LIGA  KOBIET (baraż o ekstraligę)
TS ROW Rybnik – Wanda Kraków
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa    
Start: godz. 16:00

SOBOTA, 11 MARCA

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
ROW Rybnik – Ślęza Wrocław
Miejsce: boisko w Kamieniu     
Start: godz. ?

SIATKÓWKA – II LIGA  
AKS V LO Rzeszów – Volley Rybnik
Miejsce: Rzeszów     
Start: ?

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
AZS Częstochowa – MKKS Rybnik
Miejsce: Częstochowa  
Start: godz. 16:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – LKS Czaniec
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 15:00

NIEDZIELA, 12 MARCA

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
Isands Wichoś Jelenia Góra – RMKS Xbest Rybnik
Miejsce: Jelenia Góra     
Start: godz. 16:30

SOBOTA, 18 MARCA

KOSZYKÓWKA – I LIGA KOBIET
RMKS Xbest Rybnik – AZS Politechnika Korona Kraków
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 16:00

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
MKKS Rybnik – OPTeam Stolaro Resovia Rzeszów
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 18:00

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
Pogoń Zduńska Wola – ROW Rybnik
Miejsce: duńska Wola    
Start: godz. ?

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
Spójnia Landek – ROW 1964 Rybnik
Miejsce: Landek
Start: godz. 15:00

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Pierwszy Chwałowice – LKS Raszczyce
Miejsce: boisko w Chwałowicach   
Start: godz. 15:00

PIŁKA NOŻNA – A KLASA (weekend 18/19.03)
Płomień Ochojec – Rymer Rybnik    
MKS 32 Radziejów – Sygnały Gotartowice 
Polonia Niewiadom – Borowik Szczejkowice    
Zuch Orzepowice – Górnik Boguszowice

NIEDZIELA, 19 MARCA

ŚRODA, 22 MARCA

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
AK Iskra Częstochowa – MKKS Rybnik
Miejsce: Częstochowa    
Start: godz. 17:00

SOBOTA, 25 MARCA

KOSZYKÓWKA – II LIGA 
MKKS Rybnik – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 18:00

PIŁKA NOŻNA KOBIET – II LIGA
ROW Rybnik – Dąb Zabierzów Bocheński
Miejsce: boisko w Kamieniu     
Start: godz. ?

SIATKÓWKA – II LIGA  
Volley Rybnik – MKS MOSiR Jasło
Miejsce: hala ul. Grunwaldzka     
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA
ROW 1964 Rybnik – Orzeł Łękawica
Miejsce: stadion, ul. Gliwicka
Start: godz. 15:30

PIŁKA NOŻNA – KLASA OKRĘGOWA
Naprzód Czyżowice – Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Miejsce: boisko w Czyżowicach
Start: godz. 15:30

PIŁKA NOŻNA – A KLASA (weekend 25/26.03)    
LKS Baranowice – Zuch Orzepowice
Górnik Boguszowice – Orzeł Jankowice    
Polonia Łaziska Rybnickie – Polonia Niewiadom    
Borowik Szczejkowice – MKS 32 Radziejów    
Sygnały Gotartowice – Płomień Ochojec    
Rymer Rybnik – LKS II Bełk

PIŁKA NOŻNA – B KLASA (weekend 25/26.03)
Sokół Chwałęcice – KS 25 Kokoszyce
Jedność Grabownia – KS 27 Gołkowice        
KP Kamień – KS Szczerbice

NIEDZIELA, 26 MARCA 

KOSZYKÓWKA – I LIGA KOBIET
MUKS Poznań – RMKS Xbest Rybnik
Miejsce: Poznań    
Start: godz. 17:00

LUTY 2023

SOBOTA, 4 LUTEGO 

FUTSAL – I LIGA  KOBIET
TS ROW Rybnik - MTS Knurów 
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 16:00

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
MCKS Czeladź – MKKS Rybnik
Miejsce: Czeladź   
Start: godz. 18:30

NIEDZIELA, 5 LUTEGO

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
Lider Swarzędz – RMKS Xbest Rybnik
Miejsce: Swarzędz   
Start: godz. 18:00

SOBOTA, 11 LUTEGO 

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
MKKS Rybnik – KK UR Bozza Kraków
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 18:00

FUTSAL – I LIGA  KOBIET
Unia Opole – TS ROW Rybnik
Miejsce: Opole 
Start: godz. 18:00

SIATKÓWKA, II LIGA 
Hutnik Kraków – Volley Rybnik
Miejsce: Kraków  
Start: godz. 18:00

ŚRODA, 15 LUTEGO

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
GTK AZS Gliwice – MKKS Rybnik
Miejsce: Gliwice  
Start: godz. 18:00

SOBOTA, 18 LUTEGO

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
MKKS Rybnik – Basket Hills Bielsko-Biała
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 18:00

NIEDZIELA, 19 LUTEGO

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
Enea AZS II Poznań - RMKS Xbest Rybnik
Miejsce: Poznań 
Start: godz. 15:00

FUTSAL – I LIGA  KOBIET
LKS Plon Błotnica Strzelecka - TS ROW Rybnik
Miejsce: Błotnica Strzelecka  
Start: godz. 17:30

ŚRODA, 22 LUTEGO

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS Xbest Rybnik – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 19:00

SOBOTA, 25 LUTEGO 

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS Xbest Rybnik – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 17:00

SIATKÓWKA – II LIGA
Volley Rybnik – Karpaty Krosno
Miejsce: hala ul. Grunwaldzka     
Start: godz. 17:00

NIEDZIELA, 26 MARCA

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
TS Wisła Kraków – MKKS Rybnik
Miejsce: Kraków      
Start: godz. 17:00

ŚRODA, 1 MARCA 

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS Xbest Rybnik – Wisła CanPack Kraków
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 19:00


STYCZEŃ 2023

ŚRODA, 4 STYCZNIA

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS XBEST Rybnik – Grot Widzew Łódź
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 19:00


SOBOTA, 7 STYCZNIA 

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
MKKS Rybnik – GKS II Tychy
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa  
Start: godz. 18:00

SIATKÓWKA – II LIGA  
TKS Tychy - Volley Rybnik
Miejsce: Tychy   
Start: godz. 17:00


NIEDZIELA, 8 STYCZNIA

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - RMKS Xbest Rybnik
Miejsce:  Kąty Wrocławskie  
Start: godz. 14:00


SOBOTA, 14 STYCZNIA

SIATKÓWKA – II LIGA  
TS Volley Rybnik – MKS Andrychów
Miejsce: hala ul. Grunwaldzka     
Start: godz. 17:00

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKKS Rybnik
Miejsce: POSiR Przemyśl
Start: godz. 18:00

PIŁKA NOŻNA IV LIGA 
ROW 1964 Rybnik - ROW Rybnik juniorzy sparing
Miejsce: Rybnik-Kamień
Start: godz. ?


NIEDZIELA, 15 STYCZNIA

FUTSAL – I LIGA  KOBIET
AZS Uniwersytetu Śląskiego - TS ROW Rybnik
Miejsce: Katowice  
Start: godz. 17:00


ŚRODA, 18 STYCZNIA

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS Xbest Rybnik - Contimax MOSiR Bochnia
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 18:00


SOBOTA, 21 STYCZNIA

FUTSAL – I LIGA  KOBIET
TS ROW Rybnik - RKS Raków Częstochowa
Miejsce: hala „ekonomik”, ul. Św. Józefa     
Start: godz. 16:00

SIATKÓWKA – II LIGA  
Błękitni Ropczyce - Volley Rybnik
Miejsce: Ropczyce
Start: godz. ?


NIEDZIELA, 22 STYCZNIA

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
Oknoplast AZS AGH II Kraków - MKKS Rybnik
Miejsce: AGH, Kraków
Start: godz. 17:00


PONIEDZIAŁEK, 23 STYCZNIA

KOSZYKÓWKA – I LIGA  KOBIET
RMKS Xbest Rybnik - PZU Ślęza II MOS Wrocław
Miejsce: hala w Boguszowicach, ul. Jastrzębska     
Start: godz. 19:00


SOBOTA, 28 STYCZNIA

SIATKÓWKA – II LIGA  
TS Volley Rybnik – Kęczanin Kęty
Miejsce: hala ul. Grunwaldzka     
Start: godz. 17:00

KOSZYKÓWKA – II LIGA  
KKS Ragor Tarnowskie Góry - MKKS Rybnik
Miejsce: Tarnowskie Góry
Start: godz. 17:00

PIŁKA NOŻNA IV LIGA 
ROW 1964 Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała
Miejsce: Rybnik-Kamień