Aktualność

Ruszyły zapisy INDYWIDUALNY "wirtualny" Bieg Barbórkowy!

Indywidualny Bieg Barbórkowy od 7 do 14 na Ośrodku MOSiR w Kamieniu.

 

Tegoroczną Leśną Edycję Specjalną Biegu Barbórkowego zaplanowaliśmy tak, by jego formuła była zgodna z obecnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi organizacji wydarzeń sportowych oraz bezpieczna dla uczestników i organizatorów.

Dla wszystkich, którzy pragną się sprawdzić na dystansie 10 km i chcą wziąć udział w biegu indywidualnie, bez kontaktu z innymi uczestnikami - stworzyliśmy specjalną, wirtualną edycję.

W dniach od 7 do 14 grudnia odbędzie się INDYWIDUALNY 'WIRTUALNY" BIEG BARBÓRKOWY, którego zasady pozwalają na sportową rywalizację o dowolnej porze, na tej samej trasie, na której odbywał się będzie XVI Bieg Barbórkowy.


Przypominamy jednocześnie, że 6 grudnia na terenie ośrodka MOSiR w Kamieniu odbędzie się XVI Bieg Barbórkowy - specjalna edycja leśna  w tradycyjnej formie i będzie się składał z 25 startów po 20 osób w 10 minutowych odstępach czasowych. 
Pierwsze cztery starty od 9.00 do 9.30 są dedykowane dla najszybszych biegaczy, rywalizujących o najwyższe miejsca na podium. 

  • Każdy uczestnik, który do 31 października zapisze się i dokona opłaty za udział w wybranym biegu otrzyma w pakiecie startowym „barbórkowe” rękawki biegowe.