Aktualność

MOSiR RYBNIK W PROGRAMIE „ŚLĄSKIE DLA RODZINY”

Kąpielisko Kamień Pływalnia Yntka i sala gimnastyczna w Rybniku Pływalnia Akwarium w Boguszowicach Ośrodek w Kamieniu z boiskiem i siłownią zewnetrzną Ośrodek rekreacyjno-sportowy Ruda Lodowisko Kąpielisko Chwałowice Centrum rekreacji i rehabilitacji Bushido

Zostaliśmy partnerem programu oferującego zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Miło nam poinformować, że MOSiR Rybnik został oficjalnym partnerem programu Śląskie dla rodziny – Karta Dużej Rodziny. 

„Wyrażam przekonanie, że podjęte inicjatywy będą stanowić nie tylko istotny element systemu wsparcia rodzin wielodzietnych województwa śląskiego, ale także przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku Państwa ośrodka. Jednocześnie chciałabym powitać w gronie partnerów ww. przedsięwzięcia” napisała Anna Zasada Chorab, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach w odpowiedzi na nasze zgłoszenie do programu.

MOSiR Rybnik od lat honoruje Karty Dużej Rodziny. Jej posiadacze korzystają z 50-proc. zniżki na zakup biletów indywidualnych do krytych pływalń Yntka i Akwarium, Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Bushido, Hali Widowiskowo-Sportowej w Boguszowicach, basenów Ruda i Chwałowice, kąpieliska w Kamieniu oraz na lodowisko.

- Przystąpienie do programu Śląskie dla rodziny – Karta Dużej Rodziny jest więc potwierdzeniem naszego wsparcia dla rodzin wielodzietnych, ale również okazją do zaistnienia w świadomości większej liczby mieszkańców woj. śląskiego – mówi Rafał Tymusz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku.  

Wkrótce w obiektach MOSiR Rybnik pojawią się materiały graficzne potwierdzające obecność w programie  Śląskie dla rodziny – Karta Dużej Rodziny. Logo MOSiR Rybnik znalazło się też w gronie partnerów na stronie programu slaskiedlarodziny.pl.