Aktualność

AKADEMIA NORDIC WALKING

Zajęcia od 7 września do 7 października

AKADEMIA NORDIC WALKING edycja LATO - JESIEŃ 2021.
 

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań w ramach Akademii Nordic Walking.

Zajęcia prowadzone są przez wykfalifikowanego instruktora Międzynarodowej Federacji Nordic Walking - INWA z Finlandii oraz instruktora Polskiej Federacji Nordic Walking - PFNW. Zajęcia poprowadzi Paweł Spacermistrz Mitura-Zielonka wielokrotny Wicemistrz Mistrzostw Polski Nordic Walking w Maratonie, Wicemistrz Pucharu Świata oraz Pucharu Polski Nordic Walking w Półmaratonie.

Spotykamy się na Stadionie Lekkoatletycznym od 7 września do 7 października we wtorki i w czwartki, o godzinie 18:00. Zajęcia trwają od 60 do maksymalnie 90 minut i uczestniczyć w nich można już od 15 lat. Osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Zajęcia są dostosowywane do grupy uczestników. A sami uczestnicy mają okazję poznać i nauczyć się prawidłowej techniki marszu nordic walking oraz poznać szereg ćwiczeń poprawiających ogólną sprawność ruchową oraz kondycję. Każdy, kto chciałby sprawdzić, skorygować swoją technikę lub poprawić swoje wyniki i kondycję dowie się również jak planować swoje treningi i co ma wpływ na naszą szybszą regenerację i lepsze samopoczucie.

Na zajęcia można dołączyć w dowolnym momencie ich trwania a cały cykl zajęć pod okiem fachowca, to koszt 100 zł  lub 50 zł od osoby (niezależnie od momentu dołączenia do zajęć).

OPŁATY można dokonać (przed pierwszymi zajęciami) przelewem na konto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku, ul. Gliwicka 72, 
bank: PKO BP SA, nr rach.: 56 1020 2528 0000 0802 0434 5617
w tytule wpłaty należy wpisać: AKADEMIA NORDIC WALKING – LATO - JESIEŃ 2021 oraz  imię i nazwisko uczestnika.

Harmonogram spotkań (wtorki i czwartki, godzina 18:00):
WRZESIEŃ: 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30.
PAŹDZIERNIK: 5, 7.

 


AKCJA PROMOCYJNA.
W czasie letnio - jesiennej edycji Akademii Nordic Walking 2021 odbędzie się 10 spotkań w ramach jednej grupy.

W ramach AKCJI PROMOCYJNEJ, każdy uczestnik, który będzie obecny na co najmniej:
- 5 spotkaniach, otrzyma karnet na 3 wejścia na pływalnię krytą YNTKA przy ul. Powstańców Śląskich 40 w Rybniku;
- 8 spotkaniach, otrzyma karnet na 5 wejść na pływalnię krytą YNTKA przy ul. Powstańców Śląskich 40 w Rybniku oraz otrzyma DYPLOM UKOŃCZENIA AKADEMII NORDIC WALKING.

Więcej informacji w regulaminie.