• TURNIEJ PIŁKARSKI - RYBEK 2018

TURNIEJ PIŁKARSKI - RYBEK 2018

Podsumowanie turnieju piłkarskiego RYBEK 2018

14

11

Organizatorzy turnieju:

         - Rada Dzielnicy Śródmieście
         - MOSiR Rybnik
         - Śląski ZPN Podokręg Rybnik
         - RKP „ROW” Rybnik

 

W turnieju uczestniczyły drużyny reprezentujące:
         - Rady Dzielnic
         - zespoły szkolne
         - zespoły klubowe
         - drużyny osiedlowe
         - drużyny podwórkowe i inne

 

Drużyny podzielono na dwie kategorie wiekowe:
         - Grupa I    –       zawodnicy młodsi

         - Grupa II   –       otwarta – zawodnicy starsi
        

Podział na grupy:
Grupa I     -        młodsza

         - KS U Walka Gotartowice I
         - KS U Walka Gotartowice II


Wynik dwumeczu :

- KS U Walka Gotartowice I  c/a              KS U Walka Gotartowice II   4:2
Skład drużyny U Walka Gotartowice:
Szymon Konior, Jakub Konior, Paweł Szweda, Adam Kaczmarczyk, Michał Florian, Łukasz Florian, Mateusz Kąsek, Zosia Kempny, Michał Hulim.

Najlepszy strzelec:

Jakub Konior                –       KS U Walka Gotartowice I  

 

Grupa II – otwarta – starsi:

       a) Grupa A:
         - AS Zupil Piaski

                 - Małe Kotki w Piwnicy

                 - AK Fusbaloki

                 - FC Oczole

                

                 Wyniki:

                 - AS Zupil Piaski                    c/a              Małe Kotki w Piwnicy  4 : 0

                 - AK Fusbaloki                       c/a              FC Oczole                     2 : 3

                 - AS Zupil                              c/a              AK Fusbaloki               0 : 1

                 - Małe Kotki w Piwnicy          c/a              FC Oczole                     6 : 0

                 - AS Zupil                              c/a              FC Oczole                     8 : 0

                 - Małe Kotki w Piwnicy          c/a              AK Fusbaloki               0 : 2 

 

Awans do półfinału  - AK Fusbaloki

                                   - AS Zupil Piaski

      

       b) Grupa B:
        
- My Nie Biegamy
         - Na Ostatnią Chwilę
         - Młoda Wrębowa

                 - Iskra Boguszowice

                 
         Wyniki:
         - My Nie Biegamy                            c/a              Na Ostatnią Chwilę       2 : 3
         - Młoda Wrębowa                            c/a              Iskra Boguszowice        0 : 0

                 - My Nie Biegamy                            c/a              Młoda Wrębowa           1 : 1

                 - Na Ostatnią Chwilę              c/a              Iskra Boguszowice        0 : 1

                 - My Nie Biegamy                            c/a              Iskra Boguszowice        2 : 0

                 - Na Ostatnią Chwilę              c/a              Młoda Wrębowa           0 : 2

 

Awans do półfinału  -  Młoda Wrębowa

                                   -  My Nie Biegamy

      

       c) Mecze o miejsca:

                 - o 7 miejsce:

                 - FC Oczole                            c/a              Na Ostatnią Chwilę       2 : 1

                 - o 5 miejsce:

                 - Małe Kotki w Piwnicy          c/a              Iskra Boguszowice        0 : 4

                 - Półfinał:  

                 - AK Fusbaloki                       c/a              My Nie Biegamy  1:1 k. 0:2   

                 - AS Zupil Piaski                    c/a              Młoda Wrębowa           3:0

                 - o 3 miejsce:

                 - AK Fusbaloki                       c/a              Młoda Wrębowa           0:1

 

       FINAŁ

                 - AS Zupil Piaski                   c/a              My Nie Biegamy          3:0

                                  

                 Klasyfikacja końcowa:


              I        -        AS Zupil Piaski  
              II       -        My Nie Biegamy
              III      -        Młoda Wrębowa

              IV     -        AK Fusbaloki

               V       -        Iskra Boguszowice

              VI     -        Małe Kotki w Piwnicy

              VII    -        FC Oczole

              VIII   -        Na Ostatnią Chwilę

                

                         

  Skład drużyny AS Zupil Piaski:
Piotr Wojtek, Przemysław Kasprzak, Przemysław Szczepański, Łukasz Kisiel, Łukasz Kuśka, Artur Kisiel, Paweł Maroszek

  Król  strzelców:
- Paweł Maroszek     –       7 bramek
 


                                                       

Pozostałe zajęcia cykliczne

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.