Aktualności

PILOXING W BUSHIDO

Centrum rekreacji i rehabilitacji Bushido

Jedyne takie zajęcia w regionie.

PILOXING w Centrum Rekreacji i Rehabilitacji BUSHIDO.

 

Jedyne takie zajęcia w rejonie!

            PILOXING to ekscytujący program fitness, który łączy to, co najlepsze z boksu, tańca i pilatesu w wysokoenergetyczne treningi interwałowe. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą spalić zbędne kilogramy, wysmuklić sylwetkę, a także wyrzeźbić górne partie mięśniowe poprzez dodatkowe obciążenie rąk. Na zajęciach używane są rękawice obciążeniowe, które zwiększają intensywność treningu. Na jednostce treningowej poznajemy  podstawowe ruchy bokserskie oraz kroki taneczne, a także pracujemy nad mięśniami głębokimi, równowagą oraz rozciągnięciem całego ciała wykorzystując pozycje pochodzące z pilatesu.

 

            PILOXING w wyjątkowy sposób łączy moc, szybkość i zwinność boksu z ukierunkowanym rzeźbieniem i elastycznością. Poprzez uczestnictwo w zajęciach poprawia się kondycja oraz zwiększa się wytrzymałość sercowo-naczyniowa, a także siła mięśni. Trening interwałowy podnosi wydolność organizmu, usprawnia krążenie i dotlenia całe ciało. Udział w zajęciach pozytywnie wpływa również na koordynację, zwinność jak i równowagę i elastyczność. Trening odbywa się w rytm energicznej muzyki dzięki czemu obniża się poziom stresu, a organizm zaczyna wytwarzać endorfiny co wprowadza uczestników w stan euforii.

 

Jeśli chcesz być sleek, sexy i powerful koniecznie odwiedź nasz ośrodek i weź udział w zajęciach!

 

Zapraszamy także na pozostałe zajęcia fitness takie jak Tabata, Step, Zumba, Stretching i wiele innych. Treningi odbywają się zarówno rano jak i wieczorem.

Sprawdź aktualny harmonogram zajęć w BUSHIDO >>>