Aktualność

Bieg Wiosny 2020

Uwaga! BIEG WIOSNY SIĘ ODBĘDZIE! [17-24.05.2020]

Tak! Potwierdzamy! 17 maja Bieg Wiosny się odbędzie!


Dostosowaliśmy możliwość uczestnictwa w biegu do obowiązujących na ten moment ograniczeń. To będzie naprawdę WYJĄTKOWY BIEG WIOSNY! Można wziąć w nim udział  w domu, w ogrodzie, w dowolnym miejscu, które wymyślicie.

Dzisiejsza rzeczywistość nie ułatwia planowania oraz organizacji imprez. W naszym zespole toczyły się burzliwe dyskusje. Mając na uwadze wasze potrzeby, tęsknotę za aktywnością, nie poddajemy się, nie ulegamy negatywnym nastrojom i mamy dla Was WYJĄTKOWĄ propozycję!

Celem Wyjątkowego Biegu Wiosny jest motywacja do aktywności fizycznej w czasie trwania pandemii. Bez rywalizacji - każdy z uczestników jest zwycięzcą i otrzyma medal oraz wyjątkowy pakiet. Ważne aby aktywność była możliwa do wykonania w zgodzie z panującymi ograniczeniami i była równoważna z wydatkiem energetycznym statystycznie uśrednionego standardowego biegu na dystansie 5 km (musicie spalić minimum 363 kcal).  Tabela z przelicznikiem aktywności na kalorie stanowi załącznik do regulaminu biegu. 

Na tą okazję przygotowujemy dla was film ze specjalnym zestawem ćwiczeń  WYJĄTKOWE CARDIO. Premiera filmu planowana jest na 17 maja. 

Ogólne zasady uczestnictwa w Wyjątkowym Biegu Wiosny:
w terminie od 17 do 24 maja należy wykonać aktywność fizyczną, udokumentować ją (szczegóły w regulaminie) i wysłać raport na adres e-mail biegi.mosirrybnik@gmail.com. Można wykonać dowolny trening: “Wyjątkowe Cardio”, biegać, chodzić po schodach, ćwiczyć w domu lub w terenie zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami. 

 

WAŻNE informacje:

Kliknij i POBIERZ numer startowy na Wyjątkowy Bieg Wiosny (umieściliśmy tu gotowy szablon numeru, cyfry możesz wypisać ręcznie lub skorzystać z załączonych do szablonu). Swój numer sprawdzisz na listach startowych - poniżej.

biegi.mosirrybnik@gmail.com - na ten adres e-mail prosimy kierować pytania, wiadomości dotyczące Wyjątkowego Biegu Wiosny

Dodatkowo w dni robocze, w godzinach od 10.00 do 15.00 w sprawie Wyjątkowego Biegu Wiosny możecie kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 601 062 746.

Osoby które zapisały się na bieg a chcą zrezygnować z proponowanej nowej formy wydarzenia, prosimy o wysłanie informacji drogą mailową, w terminie do 27 kwietnia. Wiadomość powinna zawierać numer konta bankowego, na który zostanie przekazany zwrot. 

Do każdego uczestnika, po udokumentowaniu udziału, wyślemy paczkę zawierającą: medal, chustę wielofunkcyjną oraz kieszonkowy płyn do dezynfekcji, dla dzieci  - poszewka na poduszkę typu jasiek.

 

ZAPISY DLA DOROSŁYCH

ZAPISY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY