• WYNIKI - XVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. J. Cyrana

WYNIKI - XVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. J. Cyrana

Świetne walki naszej rybnickiej sekcji. Gratulujemy I miejsca w klasyfikacji drużynowej

14

10

Na hali sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbył się XVII Międzynarodowy turniej bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika im. Józefa Cyrana. w dn. 14.10 - 15.10. 2017r.

Wystartowało 55 zawodników z 18 klubów w tym ekipa ze Słowacji-Nitra., Czech - Ostrawa i Hawirzow oraz kluby ze Śląska. Przez dwa dni można było oglądać bardzo dużo ciekawych walk.

Wystąpił aktualny V-ce mistrz Europy Gorol Mirek z Kosowa, który wygrał swoje walki (finał z mistrzem Polski- Przybyłą) i został wybrany najlepszym zawodnikiem Turnieju.Najlepszym młodzieżowcem został zawodnik z Nitry Michael Ballai. Najlepszym kadetem został Szymon Skorupa z RMKS Rybnik, a wsród kobiet najlepszą zawodniczką była aktualna mistrzyni Polski kadetek Oliwia Buchta z RMKS Rybnik.

Drużynowo wygrali zawodnicy Rybnika gromadząc 59 pkt. na drugim miejscu z 51 pkt. zawodnicy z Nitry- Słowacja a na trzecim Javor Team Jaworzno z 22 pkt.

Wygrywając swoje walki finałowe i zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach zostali; Oliwia Buchta. Artur Skorupa,Szymon Skorupa, Dawid Siedlecki i Dawid Ruciński.

Natomiast drugie miejsca zajęli przegrywając finały; Anna Pierchała, Kacper Urbaniec, Daniel Anna Krzysztof Skorupa