RALK - II Runda - 10 kolejka

  • Slider

    RALK - II Runda - 10 kolejka

RALK - II Runda - 10 kolejka

Zapraszamy na kolejne zmagania zawodników w ramach Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki

12

3

II Runda 10 Kolejka - RALK 2016 / 2017

Niedziela 12.03.2017 r. - Sala MOSiR Rybnik - Powstańców Śląskich

 

Clothes Brothers - Mojito Rybnik

72 : 109 ( 14:27, 15:22, 9:34, 34:26 )

Clothes Brothers; Mrugalski Przemysław 12, Kachel Rafał 16, Grzonka Michał 14, Miczajka Szymon 24, Goleniowski Tomasz 6,

Mojito; Pierchała Adam 27, Kamiński Łukasz 32, Kaczmarek Marek 10, Paweł Rainhold 14, Muras Paweł 7, Szymura Tomasz 19,

Po łatwej pierwszej kwarcie zawodnicy Mojito zdekoncentrowali się wyraźnie dzięki czemu mecz nabrał rumieńców, pogoń zespołu Clothes Brothers trwała przez kolejną kwartę, doświadczenie wzięło jednak górę i gracze Mojito w trzeciej odsłonie pokazali aspiracje medalowe demolując rywali, kolejny udany występ MVP ubiegłorocznych finałów Adama Pierchały.( 7 x za 3 pkt )

 

Pociski Żory - Basket Czerwionka

41 : 75 ( 17:20, 7:20, 13:21, 4:14 )

Pociski Żory; Gacioch Rafał 14, Jantoń Marcin 10, Mostowski Michał 9, Rusek Cezary 4, Kaczmarczyk Dawid 4,

Basket; Forajter Mateusz 10, Placzek Sebastian 13, Kasprzyk Łukasz 3, Konsek Grzegorz 6, Bugla Bartosz 8, Wodniok Sebastian 11, Cybula Adrian 14, Prudela Artur 6, Gorzawski Łukasz 4,

 

Drużyna z Czerwionki odniosła kolejne zwycięstwo pokonując wyraźnie po dobrej zespołowej grze Pociski z Żor, Sebastian Płaczek dominował dzisiaj na obu tablicach i skutecznia dobijał niecelne rzuty kolegów. Ekipa Pocisków zakończyła dzisiaj ligowy sezon zajmując 9 miejsce nie zakwalifikowała się do fazy play off

 

Na Rondzie Team Żory - ARX Rybnik

109 : 100 ( 28:34, 27:24, 26:20, 28:22 )

Na Rondzie; Szwed Emil 30, Szklarz Patryk 29, Walento Mateusz 24, Franczuk Krzysztof 16, Gliński Tomasz 8, Kowalski Marcin 0, Twardawa Szymon 2,

ARX Rybnik; Chołuj Jacek 27, Pojda Aleksander 6, Kaczmarczyk Krzysztof 9, Majewski Mateusz 22, Majewski Przemysław 28, Graj Łukasz 8, Amalio Andrzej 0,

Najbardziej wyrównany pojedynek ostatniej kolejki. Dobry występ odnotował Jacek Chołuj oraz bracia Majewscy, lecz nie wystarczyło to na równo grający zespół Na Rondzie

 

Przewinienia techniczne otrzymali:

Piasecki Bartosz, Master Marcin ( HK Żory ) Reich Bartosz, Rakoczy Maciej, Świerczyna Marek, Pukajło Arkadiusz, Nawrat Marcin, Blic Mateusz ( NeoKredyt Polska ) Góra Aleksander, Michał Heliosz, Cuber Jakub, Kozielski Robert, Kamfoniak Dariusz ( Szarża Wodzisław ) Karol Widenka ( Clothes Brothers ) Konsek Grzegorz, Kasprzyk Łukasz ( Basket Czerwionka ) Siciński Daniel, Gliński Tomasz ( Na Rondzie Team Żory ) Kamiński Łukasz ( Mojito Rybnik )

 

Najwięcej punktów zdobyli:

  1. Szklarz Patryk – 325 pkt ( Na Rondzie Team Żory )

  2. Chołuj Jacek – 307 pkt ( ARX Rybnik)

  3. Szymura Tomasz – 295 pkt ( Mojito Rybnik )

  4. Kachel Rafał – 274 pkt ( Clothes Brothers )

  5. Franczuk Krzysztof – 258 pkt ( Na Rondzie Team Żory )

  6. Przeliorz Oktawian - 255 pkt ( HK Żory )

  7. Płaczek Sebastian – 254 pkt ( Basket Czerwionka )

  8. Majewski Mateusz – 243 pkt ( ARX Rybnik )

  9. Walento Mateusz – 237 pkt ( Na Rondzie Team Żory )

  10. Janiszewski Dominik – 236 pkt ( Szarża Wodzisław )

 

Najlepsi strzelcy za 3 pkt

  1. Kachel Rafał – 66 trefień ( Clothes Brothers )

  2. Szymura Tomasz – 58 trafień ( Mojito Rybnik )

  3. Franczuk Krzysztof - 51 trafień ( Na Rondzie Team Żory)

  4. Widenka Karol - 48 trafień ( Clothes Brothers )

  5. Szklarz Patryk - 40 trafień ( Na Rondzie Team Żory )

  6. Janiszewski Dominik- 33 trefienia ( Szarża Wodzisław )

  7. Rakoczy Maciej - 30 trefień ( NeoKredyt Polska )

  8. Przeliorz Oktawian – 28 trefień ( HK Żory )

  9. Pierchała Adam – 27 trafień ( Mojito Rybnik )

  10. Rutkowski Łukasz – 24 trafienia ( HK Żory )

    Majewski Mateusz – 24 trafienia ( ARX Rybnik )

 

TABELA KOŃCOWA (po 10 kolejce II rundy):

Miejsce

Drużyna

Mecze

Pkt

Wygrane

Porażki

  1.  

Hawajskie Koszule Żory

16

31

15

1

  1.  

Na Rondzie Team Żory

16

29

13

3

  1.  

Mojito Rybnik

16

28

12

4

  1.  

Clothes Brothers

16

24

8

8

  1.  

Szarża Wodzisław

16

24

8

8

  1.  

Basket Czerwionka

16

22

6

10

  1.  

NeoKredyt Polska

16

22

6

10

  1.  

ARX Rybnik

16

21

5

11

  1.  

Pociski Żory

16

16

0

16

 

ZAPOWIEDZI kolejnych meczy:

19 marca - pierwsza runda Play Off na SALI MOSiR Rybnik - ul. Powstańców Śląskich

godz. 9.30 Mojito Rybnik - Basket Czerwionka

godz. 11.00 Clothes Brothers – Szarża Wodzisław

godz. 12.30 Hawajskie Koszule Żory - ARX Rybnik

godz.14.00 Na Rondzie Team Żory - NeoKredyt Polska

 

- 26 marca - rewanże na SALI MOSiR Rybnik - ul. Powstańców Śląskich

godz. 9.30 Na Rondzie Team Żory - NeoKredyt Polska

godz. 11.00 Mojito Rybnik - Basket Czerwionka

godz. 12.30 Clothes Brothers – Szarża Wodzisław

godz.14.00 Hawajskie Koszule Żory - ARX Rybnik

 

- 1 kwietnia ( sobota ) - PÓŁFINAŁ - Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku-Boguszowicach, ul. Jastrzębska

godz. 15.15 2 – 3

godz. 16.30 1 – 4

godz. 17.45 5 – 8

godz. 19.00 6 – 7

 

- 2 kwietnia ( niedziela ) - PÓŁFINAŁ rewanże - Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku-Boguszowicach, ul. Jastrzębska

godz. 9.15 2 – 3

godz. 10.30 1 – 4

godz. 11.45 5 – 8

godz. 13.00 6 – 7

 

- 8 kwietnia ( sobota ) - FINAŁ - Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku-Boguszowicach, ul. Jastrzębska

godz. 15.15 7 – 8

godz. 16.30 5 – 6

godz. 17.45 3 – 4

godz. 19.00 1 – 2

 

- 9 kwietnia ( niedziela ) - FINAŁ rewanże - Hala Widowiskowo-Sportowa w Rybniku-Boguszowicach, ul. Jastrzębska

godz. 9.15 7 – 8

godz. 10.30 5 – 6

godz. 11.45 3 – 4

godz. 13.00 1 – 2

 

Pozostałe wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies.